Новости промышленности

Звоните!

На ринку нерухомості небувалий сплеск активності

Українці навіть знижують ціни на квартири, щоб продати їх якнайшвидше. У той же час попит на житло зріс на 30%, констатують в Асоціації фахівців з нерухомості. За інформацією видання "Вести", головна причина ажіотажу - обмеження готівкових розрахунків, яке діятиме в Україні з 1 вересня.

Мало хто хоче зайвий раз потрапити в поле зору податкової чи мати клопіт із банківськими рахунками. Втім робити це доведеться, якщо вартість покупки перевищить 150 тис.грн. При цьому втрачається до 3% - за відкриття рахунку, конвертацію, переказ, зняття готівки, послуги банку. Тож вже на осінь фахівці прогнозують повне затишшя на ринку нерухомості. Однак винахідливі українці таки вигадали кілька схем, як обійти обмеження.

Українська залізниця запускає повноцінні електронні квитки

Материал взят из новостей.По-перше, можна взяти кредит на житло і одразу його погасити. Або ж домовитися із забудовником і оформити договір продажу на 150 тис. грн., решту суми одразу оплатити готівкою. За іншою схемою житло можна купувати частинами, оформивши його на кількох людей. Також можна основну суму віддати авансом, а угоду оформити на 150 тис. грн. Адже на аванс обмеження не діють. Еще свежие новости