Новости промышленности

Звоните!

Українська залізниця запускає повноцінні електронні квитки

Уже з початку серпня пасажири матимуть змогу подорожувати з електронними квитками. Бронювати такі квитки через Інтернет українці могли ще з початку року. Утім, їх треба було згодом обмынювати у касах. Відтепер достатньо буде отримати залізничний квиток на адресу електроної пошти, роздрукувати його на принтері – і можна сідати у вагон.

Такі квитки вже з серпня запустять для 120 потягів внутрішнього сполучення. За задумом "Укрзалізниці", нововведення не лише зекономить час мандрівників, а й зменшить черги в касах вокзалу. Новости

Такі проїзні документи вже діють на потягах "Інтерсіті+" і на поїздах у напрямку батьківщини президента, за маршрутом Київ-Донецьк. "То не від любові до якогось регіону, це в якості експерименту", – запевняє Павло Чекалов, перший заступник гендиректора "Укрзалізниці".

За його словами, інформацію з квитка підтверджуватиме QR-код.

"QR-код зчитуватиметься мобільними засобами при посадці пасажира у вагон. Цей же документ буде бухгалтерською документацією", – каже Чекалов.

Кабмин утвердил план мероприятий в области инжиниринга

Материалы на главной.
За першу половину 2013-го через світову мережу оформили близько двох мільйонів квитків. Із введенням QR-код у пасажирів відпаде необхідність забирати білети перед поїздкою у касах залізниці.